Vali Şentürk Göksu Vadisinde İncelemelerde Bulundu

Vali Şentürk Göksu Vadisinde İncelemelerde Bulundu
22.04.2021
228
A+
A-

Vali Şentürk Göksu Vadisinde İncelemelerde Bulundu. Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Osmaneli İlçe Kaymakamı Yüksel Ünal, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş, İl Genel Meclisi Genel Sekreteri Seda Bayrakçı, İl Genel Meclis Üyesi Alper Karadağ ve Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Güdem ile birlikte Düzmeşe Köyümüzde ve yağmurdan hasar gören Göksu vadisinde incelemelerde bulundular.

Bilecik Valisi ve beraberindeki heyet Göksu Vadisinde selden zarar gören alanları incelerken 4 km nin üzerinde çamur yolu yürüyerek geçti. Özellikle selden kullanılamaz hale gelen su kanallarının onarımı için teknik ekip DSİ den de destek alarak onarıma başlayacak.

Vatandaşın taleplerini de dinleyen Vali Bilal Şentürk selden oluşan olumsuzlukların kaldırılması için Bilecik Valiliği İl Özel İdaresi, DSİ Eskişehir Bölge Müdürlüğü, Osmaneli Belediyesi ile birlikte çalışmaların başladığını ifade etti. Bilecik Valisi Bilal Şentürk’e Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal ziyareti ve ilçeye ilgisi için teşekkür ettiler.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.