Uyuşturucudan 4 Gözaltı

Uyuşturucudan 4 Gözaltı
18.06.2020
304
A+
A-

Uyuşturucudan 4 Gözaltı. Bilecik’te Yapılan Uyuşturucu Operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı. Bilecik Emniyet Müdürülüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda 4 kişi gözaltına alındı. Yakalanan 4 kişiden 3’ü serbest bırakılırken, 1 kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bilecik genelinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik yapılan operasyonlarda 2,23 gram Skunk maddesi, pompalı tüfek, 19 adet dolu fişek, 2 adet adet hassas terazi, muşta, uyuşturucu madde öğütülmesinde kullanılan öğütücü, 25 adet ortalama aynı ebatlarda uyuşturucu madde satışında paketlemek için kullanıldığı değerlendirilen Alüminyum Folyo ele geçirildi. Konu ile ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan M.U, Ç.Ç, O.Y, S.Y. adlı şahıslar ifadeleri alınmak üzere Bilecik Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Emniyet Müdürlüğündeki ifadelerin ardından yakalanan şahıslar hakkında ”Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” ve ”Kullanmak için Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçlarından işlem başlatıldı.

Yakalanan M.U, Ç.Ç, O.Y Bilecik Emniyet Müdürlüğündeki ifadelerinin ardından serbest bırakılırken S.Y. ”Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” ve ”Kullanmak için Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçlarından çıkarıldığı Bilecik Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Bilecik M Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.