Türkiye Şampiyonu Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Osmaneli’de

Türkiye Şampiyonu Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Osmaneli’de
19.07.2019
406
A+
A-

Türkiye Şampiyonu Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Osmaneli’de kampa girdi. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı bu yıl da daha önceki yıllarda olduğu gibi yeni sezon hazırlıkları için Bilecik’in Osmaneli ilçesini tercih etti.

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ilk idmanını Osmaneli ilçe stadında yaptı.

Bir hafta kamp yapmak üzere Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler Tesislerine gelen Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile Teknik Direktör Mutlucan Zavotçu, Belediye Başkanı Münür Şahin ve Osmaneli Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı Ethem Oral ile yöneticiler tarafından çiçekle karşılandı.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin burada yaptığı konuşmada, şampiyonluk sözünü tutan Beşiktaş Kadın Futbol Takımını kutladı ve hem Şampiyonlar Liginde, hemde Türkiye Kadınlar 1. Liginde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Şahin, ”Teknik Direktörümüz Mutlucan Zavotçu artık fahri hemşehrimiz ve 1308 Osmaneli Belediye Sporunda fahri teknik direktörü. Beşiktaş camiasına ve yönetimine, Beşiktaş Kadın Futbol Takımı yeniden Osmaneli’de olduğu için teşekkür ediyorum. Değerli sporcularımıza ve hocalarımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Mutlucan Zavotçu, Zafer Kupasında yer aldıkları ve geçen yıl güzel bir hazırlık geçirdikleri Osmaneli’ye yeniden gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Osmaneli’nin kendileri için farklı ve önemli bir yer olduğunu söyledi.

Zavotçu, geçen sezon Osmaneli’de yaptıkları hazırlıkların ardından şampiyon olarak tekrar ilçeye geldiklerini ve bu sezonda hazırlıkların ardından Şampiyonlar Liginde ve Türkiye Liginde yine başarılar yaşamayı hedeflediklerini kaydetti.

Zavotçu, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’e sağladıkları imkanlar sebebiyle teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.