Söğüt Belediyesi Karne Hediyesi Çocuk Şenliği

Söğüt Belediyesi Karne Hediyesi Çocuk Şenliği
28.06.2019
399
A+
A-

Söğüt Belediyesi, Karne Hediyesi Çocuk Şenliği düzenledi. Söğüt Belediyesi yaz tatiline giren çocuklara karne hediyesi olarak program düzenledi.

Söğüt Belediyesi Çocuk Oyun Evi Tırtıl Park’ta düzenlenen çocuk şenliğine çocuklar ve aileleri yoğun katılım gösterdi.Çocuklar oyun parkında doyasıya eğlenirken, animatörler ve kukla gösterileri eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirdi.

Programa katılan Belediye Başkanı İsmet Sever, geleceğin teminatı çocukların her şeyin en iyisine layık olduklarını kaydederek, yorucu bir eğitim dönemini ardından, yorgunluklarını almak ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için belediye olarak bir program düzenlediklerini söyledi.

Aqua Park Müjdesi

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever Aqua Park müjdesi verdi.

Benzer programları daha fazla yapma sözü veren Sever, ”Programa katılan çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemeler nasıl mutlu olduklarının bizlere en güzel göstergesidir. Gençlerimiz için Yaz spor okulları açtık, yaklaşık 500 öğrencimiz bu kurslarda eğitim alıyor, eğleniyor, yeni arkadaşlar ediniyor. Gençlerimize bir müjde vermek istiyorum. Bu sene vaktimizin kısıtlı olmasından dolayı yetiştiremedik fakat önümüzdeki sene yüzme havuzumuza Aqua Park yapmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, programa katılım sağlayan çocuklar ve velilerine teşekkür ederek, önümüzdeki süreçte Söğüt için daha güzel projeler daha güzel etkinlikler yapacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.