POMEM 23. Dönem Mezunlarını Verdi

POMEM 23. Dönem Mezunlarını Verdi
07.08.2019
449
A+
A-

POMEM 23. Dönem Mezunlarını Verdi. Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) 23. dönem öğrencilerinden eğitimlerini başarıyla tamamlayan 408 polis adayı yemin ederek diplomalarını aldı.

Mezuniyet Programına; Vali Bilal Şentürk, Belediye Başkanı Semih Şahin, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutan Vekili Albay Hakan Keskin, Cumhuriyet Başsavcı vekili Fatih Gürbüz, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Göktaş, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu ve İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile diğer protokol üyelerinin yanı sıra aileler katıldı.

408 polis adayının yemin ederek diplomalarını aldığı programda konuşma yapan Bilecik Valisi Bilal Şentürk,
törende yaptığı konuşmada, polis adaylarının ülkenin dirliği ve bütünlüğü, milletin esenliği adına canlarını ortaya koyarak, canla ve şevkle, kanunen belirlenmiş yetkileri etkin bir şekilde kullanma anlayışıyla hizmet edeceklerini söyledi.

Şentürk, “Bu memleket bizim. El birliğiyle bu memleketi bu devleti daha iyi yerlere taşımak en huzurlu en güvenilir ülkeler arasında yer alarak iyi bir gelecek inşa etmek üzere daha çok çalışacağız. Teşkilata katılacak polis adaylarımız, güvenlik hizmeti verecek ve asayişi sağlayacaklar.” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.