Osmaneli’de Yaz Spor Okulları Başladı

Osmaneli’de Yaz Spor Okulları Başladı
02.07.2019
374
A+
A-

Osmaneli’de Yaz Spor Okulları Başladı. Bilecik’te 2018-2019 eğitim öğretim döneminin sona ermesiyle yaz tatiline giren öğrencilerin eğlenerek sportif faaliyetlerde bulunmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen yaz spor okullarına olan ilgi Osmaneli’de her geçen gün artıyor.

Örnek bir alt yapı kulübü olan 1308 Osmaneli Belediye Spor 17 branşta faaliyetlerine devam ediyor. Osmaneli Belediyesi her süreçte yürüttüğü planlı, programlı hedeflerine yönelik çalışmalarla örnek belediyecilik sergiliyor. Geleceğin teminatı olan gençlere ve çocuklara büyük önem veren Osmaneli Belediyesi son beş yılda yaptığı tesis yatırımları ile sporun her branşında bilimsel çalışmalara da imza atıyor.

Osmaneli Belediyesi, tatil döneminde başlayan yaz spor okullarında 500 öğrenciye eğitim vermeyi hedefliyor. Osmaneli de ailelerin büyük destek verdiği yaz spor okulları doluluk derecesine geldi. Konu ile ilgili memnuniyetini belirten Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin; Milli sporcuların, spor hocalarının gözetiminde bilimsel çalışma programları uygulanarak çocuklar ve gençler spor alanında yetiştiriliyor.

1308 Osmaneli Belediye Spor ile örf ve adetlerine bağlı ,dinine, bayrağına, vatanına, milletine, devletine bağlı sporcular yetiştirmeyi hedefliyor. Üst liglere ve milli takımlara da sporcular yetiştirmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Şahin, sporcular ve hocalarına başarılar diledi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.