Osmaneli’de Konakların 10’u Kamu Kurumlarına Tahsis Edildi

Osmaneli’de Konakların 10’u Kamu Kurumlarına Tahsis Edildi
28.06.2021
172
A+
A-

Osmaneli’de Konakların 10’u Kamu Kurumlarına Tahsis Edildi. Bilecik’in Osmaneli İlçesi Osmaneli Belediyesi tarafından restorasyonlarının tamamlandığı konaklardan bazılarını kamu kurumlarına tahsis edildi.

Belediye tarafından restore edilen konaklardan 2’si Genclik Merkezi için Genclik ve Spor Bakanlığına, 4 konak Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksek Okuluna Aşçılık ve Turizm bölümüne, 2 konak Cevre ve Şehircilik Bakanlığına Tapu Müdürlüğü ve Tapu Kadastro Müdürlüğü, Kadın Girişimciler Kooperatifine 1 konak, Belediye Otelleri için üç konak tahsis edildi.

Tapu ve Kadastro İlçe Müdürlüğü ve Tapu için Restorasyonunu tamamladığı konaklarda çalışmaya başlayan müdürlükleri Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, Tapu ve Kadastro Eskişehir Bölge Müdürü Cevdet Kılıç birlikte ziyaret etti.

Başkan Münür Şahin’e belediyenin restorasyonu tamamladığı konaklardan Tapu ve Kadastro Müdürlüğüne konak tahsis etmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Bölge Müdürü Cevdet Kılıç başkana teşekkür etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.