Osmaneli Turizmde Hedeflerine Ulaşıyor

Osmaneli Turizmde Hedeflerine Ulaşıyor
22.07.2019
368
A+
A-

Osmaneli turizmde hedeflerine ulaşıyor. Osmaneli turizmde hedeflerine ulaşıyor. Osmaneli Belediyesi, ilçe adına yaptığı yatırımlarla turizmde hedeflerine ulaşıyor.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’in oluşturduğu birlik ve beraberlik havası ilçeye bolluk ve bereket getirdi.
Sakarya Kıyısındaki 90 yatak kapasiteli Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler Tesisleri, yoğun ilgi görüyor. Beşiktaş Kadın Futbol Takımının kamp yaptığı tesislere Eskişehir Spor Kulübü de sabah kahvaltısı için uğradı.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, geçtiğimiz günlerde alt yapı takımı ile kamp için gelen Eskişehir Spora teşekkür ederek, başarılar diledi.

Lösemili çocuklar için bir araya geldiler

Osmaneli Engelliler Derneği ve Osmaneli’deki lösemili çocukların aileleri Osmaneli Belediyesi tarafından düzenlenen lösemili çocuklara yardım amaçlı organizasyonda bir araya geldi.

Organizasyon sürprizlerle dolu geçti

Osmaneli’de kamp yapan Beşiktaş Kadın Futbol Takımı da etkinliğe katılarak lösemili çocuklara destek oldu. Osmaneli halkı tarafından çok takdir edilen Beşiktaş kulübünün bu desteği aileleri de çok mutlu etti.

Osmaneli halkı, organizasyona katılan Beşiktaş Kadın Futbol takımı ile bir araya geldi. Kadın sporcular ilgi odağı olurken fotoğraf çektirmek için Osmanelililer adeta birbiriyle yarıştı.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Beşiktaş yönetimi ile Kadın Futbol Takımının Teknik Direktörü Mutlucan Zavotçuya ve sporculara teşekkür etti.

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı kamp yapmaya devam ediyor

Türkiye Şampiyonu Beşiktaş Kadın Futbol takımı yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir şekilde Osmaneli’de sürdürüyor. Günde sabah ve akşam olmak üzere çift antrenman yapan Beşiktaş Kadın Futbol Takımını Osmaneli halkı da ilgiyle izliyor.

Beşiktaş Kadın Futbol Takımının Teknik Direktörü Mutlucan Zavotçu zaman zaman 1308 Osmaneli Belediye Spor alt yapı takımlarını da çalışmalara dahil ediyor.

Osmaneli Belediye Başkanı Şahin, antrenmanda 15-17 yaş takımıyla taktik idmanı ve taktik maçı yaparak, altyapıdaki gençlere tarihi bir an yaşatan Mutlucan Zavotçu’ya teşekkür ederek, Zavotçu’nun artık 1308 Osmaneli Belediye Spor’un fahri teknik direktörü olduğunu söyledi.

Lösemili sporcular için Osmaneli Engelliler Derneği ve Osmaneli Belediyesince düzenlenen organizasyona katılan Beşiktaş Kadın Futbol Takımı, Osmaneli halkı ve lösemili çocukların ailelerinin büyük takdirini kazandı.
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Beşiktaş Kulübünü temsilen Teknik Direktör Mutlucan Zavotçu ve sporculara teşekkür etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.