Osmaneli Hayvan Hastanesi Hizmete Girdi

Osmaneli Hayvan Hastanesi Hizmete Girdi
24.02.2022
142
A+
A-

Osmaneli Hayvan Hastanesi Hizmete Girdi. Osmaneli Belediyesi, Hayvan Barınağına önemli yatırımlar yaparak Hayvan Hastanesi, Ameliyathane ve Laboratuvarını hizmete soktu.

Sağlık işleri Müdürümüz Veteriner Hekimi Abdullah Tetik ve ekibi tarafından yapılan kısırlaştırma ve ameliyatlarla bugün Hayvan Hastanesi hizmete girmiş oldu.

Özel bir firmanın sponsorluğunda hazırlanan hayvan hastanesi bugün hizmete girmiş oldu. Osmaneli Belediyesi Hayvan Barınağı ve Hastahanesine sağladığı maddi destekle sokak hayvanlarının kısırlaştırılması dahil, onların tedavisini sağlayacak tüm ekipmanı, laboratuvarı ve ameliyathaneyi bağışlayan sponsor firmaya teşekkürlerini ileten Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin:

Hayvan Hastanesinde hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın büyük ve küçükbaş hayvanlarının tedavisi içinde yatırımlarımız devam edecek.
Osmaneli Belediyesi toplumun her kesimine gençlere, çocuklarımıza, yaşlılarımıza yönelik yatırımlarını sürdürüyor. Örnek belediyeciliği ile Osmaneli İlçemiz yükselişini sürdürüyor.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.