Osmaneli Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı

Osmaneli Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
13.06.2019
298
A+
A-

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Başkanlığında tüm meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen meclis toplantısına kalabalık izleyici gurubu da katıldı.

Gündemi oluşturan 5 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında tüm kararlar oy birliği ile alındı. Özellikle Kaymakam Lojmanının bulunduğu alanın plan değişikliği talebi tartışmalara sebep oldu. AK Parti Grubu sözcüsü Şaban Güdem kaymakamlık makamından gelen plan değişikliği konusunun reddedilmesini istedi. Tartışmalara sebep olan bu öneriye Belediye Başkanı kaymakamlığın talebinin reddedilmesinin şık bir olay olmadığını, AK Parti meclis gurubunun ve ilçe başkanının kaymakam beyi ziyaret ederek red gerekçelerini kendisine anlatmalarının daha uygun davranış olacağını söyledi. Verilen ara sonrası kaymakamlık talebinin imar komisyonuna sevki oy birliği ile kararlaştırıldı.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin tüm meclis üyelerine, oturumu izleyenlere, basına ve belediye yöneticilerine teşekkür etti. 2014-2019 döneminde Osmaneli için çok güzel çalışmalar yapan ve eserler kazandıran meclis gibi, 2019-2023 döneminde de yeni meclisin birlik ve beraberlik içinde ilçemize değer katmasını diledi.

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.