Milletvekili Selim Yağcı Covid-19 Testinin Pozitif Çıktığını Açıkladı

Milletvekili Selim Yağcı Covid-19 Testinin Pozitif Çıktığını Açıkladı
15.02.2022
123
A+
A-

Milletvekili Selim Yağcı Covid-19 Testinin Pozitif Çıktığını Açıkladı. Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın koronavirüs (covid-19) testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın boğaz ağrısı şikayeti ile Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittiği, ardından Ankara’ya doğru yola çıktığı ve yolda, yapılan PCR test sonucunun pozitif çıktığını öğrendiği bilgisine ulaşıldı. Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın test sonucunun pozitif çıkmasının ardından Ankara’daki evinde izole bir şekilde tedavisinin devam ettiği öğrenilirken, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında, ”Değerli Dostlarım son yaptırdığım testimiz maalesef pozitif çıktı. Evimizde tedaviye devam ediyoruz. Dualarınızla inşallah hafif atlatırız. Telefonlara cevap veremediğim dostlarım kusurumuza bakmasınlar. Cenab-ı Hak yar ve yardımcımız olsun.” ifadelerinde bulundu.

Sağlık durumunun iyi olduğunu öğrendiğimiz Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’ya sosyal medya hesabı üzerinden bir çok kişi geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Belekoma Haber olarak, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’ya kısa sürede sağlığına kavuşması ümidiyle, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.