Kaldırımda Yürüyen Yaşlı Kadının Başına Cam Düştü

Kaldırımda Yürüyen Yaşlı Kadının Başına Cam Düştü
29.07.2019
424
A+
A-

Kaldırımda yürüyen kadının başına cam düştü. Yaralanan kadının yadımına çevredeki vatandaşlar yetişti.

Edinilen bilgilere göre, Aynur Göksu (54) adlı yaşlı kadın, Atatürk Bulvarından Tevfikbey Caddesine girişte yakınları ile birlikte kaldırımda yürürken, o bölgede yer alan binanın 3.katından düşen cam başına isabet etti. Camın çarpması sonucu yaralanan kadın yere düşerken, çevredeki esnaf ve vatandaşlar hemen yardıma koştu.

Yarlanan yaşlı kadın için 112 Acil Sağlık ekiplerine ihbarda bulunuldu. 112 Acil Sağlık olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından yaralanan Aynur Göksu çevredeki vatandaşların yardımıyla ambulansa alınarak Bilecik Devlet Hastanesine kaldırdı. Yakınları yaşanan kaza sonucunda büyük üzüntü yaşadı.

Başka bir kaza yaşanmaması için polis çevreyi güvenlik şeridi içerisine alırken, kazanın yaşandığı yerde olay yeri inceleme ekipleri çalışma yaptı.

Yaralanan Aynur Göksu’nun Milliyetçi Hareket Partisi Gölpazarı İlçe Başkanı Aydın Göksu’nun annesi olduğu öğrenildi. Ağır şekilde yaralanan Aynur Göksu’nun Bilecik Devlet Hastanesinde yapılan işlemlerin ardından, Eskişehir Şehir Hastanesine sevk edildiği ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.