İtfaiye Ekiplerinin Titizliği Görülmeye Değerdi

İtfaiye Ekiplerinin Titizliği Görülmeye Değerdi
01.02.2020
333
A+
A-

İtfaiye Ekiplerinin Titizliği Görülmeye Değerdi. Bilecik’te çıkan bir yangında Bilecik Belediyesi İtfaiye ekiplerinin titiz çalışmaları görülmeye değerdi.

Bilecik, İsmetpaşa Mahallesi, Çilekli Sokak’ta Halise Aksu’ya ait olduğu öğrenilen binanın baca kısmından çıkan alevleri fark eden mahalle sakinleri tarafından yangın ihbarı yapıldı.

İhbarın ardından olay yerine güvenliği sağlamaları için polis ve Bilecik Belediyesine bağlı İtfaiye ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekiplerinin binada yaptığı inceleme sonucu yangının bacadaki kurumların tutuşması sonucu meydana geldiği anlaşıldı. Binanın bodrum katında Suriye Uyruklu olduğu öğrenilen şahısların yaşadığı evin bacasına konulan küllük diye tabir edilen aparatta kalan alevler, İtfaiye ekiplerinin eve zarar vermemek adına başka bir kaba konularak evin dışına çıkarıldı.

Alevlere evin dışında müdahale eden İtfaiye ekiplerinin bacaya su sıkarak alevleri söndürmek yerine tutuşan kurumlara dışarıda müdahale etme çalışması görülmeye değerdi.

Yangında her hangi bir mal ve can kaybı yaşanmadı. Binayı tekrar kontrol eden ekipler, binanın başka bir bölümünde sorun olmadığının anlaşılması üzerine normale döndü.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.