İnşaat Demirlerinin Altında Kalan 2 İşçi Yaralandı

İnşaat Demirlerinin Altında Kalan 2 İşçi Yaralandı
16.03.2020
283
A+
A-

İnşaat Demirlerinin Altında Kalan 2 İşçi Yaralandı. Bilecik Şehir Mezarlığında yaşanan iş kazasında demirlerin altında kalan 2 işçi yaralandı.

Bilecik Şehir Mezarlığında yaşanan toprak kayması nedeniyle devam eden çalışmalarda inşaat demirlerini dizerken bir anda inşaat demirlerinin altında kalan iki işçi yaralandı.

Bilecik Şehir Mezarlığındaki toprak kaymasını engellemek amacıyla yapılan çalışmalarda inşaat demirlerini dizen Zabit N. ile Ayhan B. bir anda inşaat demirleri üzerine devrilmesi sonucu demirlerin altında kaldı. Mesai arkadaşlarının durumu fark etmesi üzerine alınan ihbara konu olay yerine polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi.

Demirlerin altında kaldığı için yaralanan Zabit N. ile Ayhan B. arkadaşları tarafından çıkarıldı ve 112 Acil Sağlık ekiplerine teslim edildi. Yaralılardan kolundan yaralanan kişinin tedavisi ayakta yapılırken durumu biraz daha ağır olan diğer işçi tedavi edilmek üzere Bilecik Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Polis iş kazasıyla ilgili soruşturma başlatırken, yaralının sağlık durumunun yapılacak tetkiklerden sonra netleşeceği öğrenildi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.