İlçe Başkanının Test Sonucu Pozitif Çıktı

İlçe Başkanının Test Sonucu Pozitif Çıktı
13.04.2020
300
A+
A-

İlçe Başkanının Test Sonucu Pozitif Çıktı. Cumhuriyet Halk Partisi Osmaneli İlçe Başkanının yapılan taramada koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

Osmaneli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsmail Er, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, 10 Nisan’da kendisine koronavirüs testi yapıldığını ve sonucun pozitif çıktığını ancak sağlık durumunun iyi olduğunu belirten paylaşımında; 10.04.2020 Cuma gecesi yapılan test sonuçlarına göre yeni tip koronavirüs Covid-19 sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede yapılan muayeneler ve testlerde bir olumsuzluk yoktur. Çok şükür ayakta atlatacağım merak etmeyin. Güzel ve güneşli günlerde görüşmek üzere.

İlçe Başkanının koronavirüs (Covid 19) sonucunun pozitif çıkmasının ardından İlçe Başkanı Cihan Şimşek’e önlem amaçlı tecrit uygulaması yapıldığı yine Cihan Şimşek’in sosyal medya hesaplarındaki paylaşımından anlaşılmıştır.

”Değerli arkadaşlar sayın büyüklerim ve sevgili küçüklerim 14 gün süre ile karantinaya alındığım doğrudur. Testlerimin pozitif çıktığı duyumları asılsızdır. İsmail Er başkana yakınlığımdan dolayı, Sağlık Bakanlığınca şahsıma sosyal mesafe ve 14 gün tecrit uygulaması yapılmıştır, tamamıyla önlem amaçlıdır. Koronavirüs test sonucu pozitif çıktığı iddiası asılsızdır. Aldığımız çok sayıda telefon ve mesaj nedeniyle, açıklama gereği duymuş bulunmaktayım. Şahsıma koronavirüs testi yapılmamıştır. Virüs bulunmamaktadır. Sağlık durumum iyi olup, tedbir amaçlı evimde bulunmaktayım.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.