İkamette Yangın

İkamette Yangın
20.06.2020
283
A+
A-

İkamette Yangın. Bilecik’te 3 katlı binanın 2’nci katında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Hane sakinleri olaydan yara almadan kurtuldu.

Bahçelievler Mahallesinde bulunan Zeki Serttaş ait olduğu öğrenilen binanın ikinci katında kiracı olarak Ziya Kütük’ün ikamet ettiği bilinen dairede bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını fark eden vatandaşlar 112 Acil Komuta Merkezine ihbarda bulundu.

Yangın ihbarının üzerine olay yerine Polis, Bilecik Belediyesi itfaiye ekipleri, doğalgaz ve elektrik dağıtım firması personelleri sevk edildi. Her ihtimali değerlendiren ekiplerin çağrısı üzerine 112 Acil Sağlık ekipleri de hazır bulundu.

Yangın mahalline ulaşan ekipler tarafından güvenlik amaçlı tüm bina boşaltıldı. Bilecik Belediyesi İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle yangın diğer dairelere sıçramadan söndürüldü.

Yangının henüz nedeni belirlenemezken binanın yanında bulunan inşaata çekilen elektriğin bir kaç kez sigortaları attırdığı yangının bu sebeple çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor, ekiplerin çalışmaları devam ediyor. Herhangi bir can kaybı veya yaralanmanın yaşanmadığı yangında maddi hasar meydana geldi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.