Hırsızlar Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Hırsızlar Güvenlik Kamerasına Yakalandı
20.08.2019
334
A+
A-

Hırsızlar güvenlik kamerasına yakalandı. Bilecik’te motosiklet hırsızları güvenlik kamerasına yakalandı.

Edinilen bilgilere göre, Gazipaşa Mahallesi, Hamam Sokak’ta park halindeki motosiklet çalmak isteyen 3 kişi güvenlik kamerasının kayıtta olduğunu fark etmedi.

Bilecik’te her geçen gün yeni bir hırsızlık olayı yaşanıyor.

Hırsızlık olayının yaşandığı sokağa 2 motosiklet ile gelen 3 kişi bir süre sokakta keşif yaptıktan sonra, önce marketin önündeki park halindeki motosikleti gözüne kestirdi. Market çok göz önünde olduğu için vazgeçen hırsızlar daha sonra fiyatı yüksek olan siyah renkli motosiklette karar kıldı.

Motorun direksiyonuna geçen sarı saçlı şahıs motoru hareket ettirmeye çalıştığı esnada direksiyon kilidi olduğunu gördü. Tam o esnada sokaktan gözcülük yapan arkadaşları araba geldiğini söyleyince motosikletten uzaklaştılar.

Otomobil uzaklaştıktan sonra motosikletin yanına tekrar gelen hırsız saniyeler içerisinde motorun kilidini kırarak 1 dakika gibi kısa bir sürede motosikleti alıp kayıplara karıştı.

Çalınan motosikletin sahibi Umut Gezer, Bilecik’te son zamanlarda çok fazla motosiklet hırsızlığı yaşandığını belirterek, daha yeni almış olduğu motosikletine kısa kavuşmak istediğini ve yetkililerden motosikletinin bulunması için yardım talep ettiğini kaydetti

Olay yeri ekiplerinin incelemesinin ardından polis hırsızlık şüphelilerinin peşine düştü.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.