Her Yer Sular Altında

Her Yer Sular Altında
24.06.2020
253
A+
A-

Her Yer Sular Altında. Bilecik, Osmaneli, Bozüyük Sular Altında. Yoğun yağışlar nedeniyle Bilecik, Bozüyük, Gölpazarı sular altında kalırken Osmaneli yağıştan en çok zarar gören İlçe oldu.

Meteoroloji Eskişehir 3.Bölge Müdürlüğü tekrar tekrar uyarı geçti. Eskişehir 3.Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bölge genelinin parçalı çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, bu akşam saatlerinde Bursa çevrelerinin kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği belirtildi. Yağışlar perşembe gününe kadar Bilecik ve İlçelerinde etkili olacak, tüm ilçelerimizde hafta başından itibaren etkili olacak olan gök gürültülü sağanak yağış, perşembe günü etkisini kaybediyor. Perşembe gününden itibaren etkisini kaybedecek olan yağışlar yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakıyor. Hava sıcaklıkları tahmin edilen düzeyde giderse en düşük 12 en yüksek sıcaklık ise hafta boyu 30-31 derecelerde seyrediyor.

Bugün etkisini iyiden iyiye hissettiğimiz yağışlar Bilecik ve Osmaneli İlçemizde kendini gök gürültülü yer yer sağanak ve dolu şeklinde gösterdi. Osmaneli’de kuvvetli yağmur yağışı ve dolu hayatı esir aldı, evleri ve tarlaları su bastı. Bozüyük ve Gölpazarı’nda da farklı görüntüler yoktu yollar sular altında kalırken iş makineleriyle tıkanan mazgallar açılmaya çalışıldı. Yağmura araçlarında yakalanan vatandaşlar güçlükle ilerleyebildi.

Vatandaşın objektifinden yansıdı felaket anları

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.