Hem Çocuklar Hem Can Dostlar Mutlu Oldu

Hem Çocuklar Hem Can Dostlar Mutlu Oldu
13.05.2020
403
A+
A-

Hem Çocuklar Hem Can Dostlar Mutlu Oldu. Sokağa çıktıkları ilk gün barınağı ziyaret ettiler hem çocuklar hem cam dostlar eğlendi.

Dünya genelinde yaşanan salgın nedeniyle yayılmanın önlenmesi adına sokağa çıkmalarına kısıtlama getirilen çocuklara verilen 4 saatlik dışarı çıkma serbestliğinde çocukların tercihi Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi oldu.

Yanlarında götürdükleri mamalarla barınaktaki canları mutlu eden çocuklar hem eğlendiler hem de Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı’dan kedi ve köpekler hakkında bilgi aldı.

Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, salgında alınan tedbirler kapsamında çalışmalarına kısıtlama getirilen yayılmanın önlenmesi için kapatılan lokanta ve restoranlar nedeniyle güçlükle mama ve su bulabilen sokak hayvanları için müsait olan yerlere mama ve su bırakılması çağrısı yapıldı.

Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, can dostları ziyaret eden çocuklara, evlerinin ve sokaklarının uygun alanlarına sokak kedileri ve köpekleri için mama ve su bırakmaları uyarısında bulundu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.