Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarını Hızlandırdı

Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarını Hızlandırdı
10.02.2022
101
A+
A-

Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarını Hızlandırdı. Şehir genelinde kaldırım, kilit taş yol ve yağmur oluğu tamiri çalışmalarını sürdüren Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını hızlandırdı.

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, soğuk ve yağışlı havaların etkisiyle bozulan yol ve yaya kaldırımlarına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması için devam eden çalışmalar şehrin ihtiyaç duyulan noktalarında aralıksız sürüyor. Ekipler şehir genelinde devam ettirdikleri kilit taş yol tamiri ve yağmur oluğu tamiri çalışmalarının yanı sıra yayaların daha rahat yürüyebilmeleri için kaldırım tamiri çalışmalarını da Gazipaşa Mahallesi ve İsmetpaşa Mahallesinde ihtiyaç duyulan noktalarda devam ettiriyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin; “Şehir genelinde devam eden altyapı çalışmalarının yanında kaldırım, yol tamiri ve bakım çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın güvenliği ve konforu için tüm birimlerimiz özveriyle çalışıyor. Bu soğuk günlerde büyük bir gayretle çalışan personel arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm bu çalışmalarımız daha modern ve daha güzel bir Bilecik için!” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.