Ertuğrul Açıkgöz Başkanlığa Aday Olduğunu Açıkladı

Ertuğrul Açıkgöz Başkanlığa Aday Olduğunu Açıkladı
14.06.2019
322
A+
A-

Ertuğrul Açıkgöz Bilecik Bilecik Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) başkanlığına aday oldu.

Meslektaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olacağız

Bilecik’in tanınan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerinden Ertuğrul Açıkgöz, bu hafta sonu gerçekleşecek Bilecik SMMMO 23. Olağan Genel Kurulu’nda oda başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Meslekte 32 yılı geride bırakan Açıkgöz, tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaşmak ve Odayı bugün geldiği noktadan daha da ileriye taşımak amacıyla bu göreve talip olduğunu söyledi.

Odanın kuruluşundan bu yana oda başkanlığını yürüten ve kurullarında görev alan tüm meslektaşlarına yapmış oldukları fedakâr çalışmalardan dolayı teşekkür eden Açıkgöz, odanın tüm üyelerini genel kurula katılmaya davet etti.

Ertuğrul Açıkgöz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Kurulduğu günden bu yana oda başkanlığımızı yürüten ve kurullarda yer alan arkadaşlarımızın maddi ve manevi fedakarlıklarıyla odamız ve mesleğimiz bu günlere gelmiştir. Bugün de fedakârlık yapma sırasının şahsımda olduğunu düşünerek bu göreve talip oldum.

Pazar günü yapılacak seçimde meslek mensubu arkadaşlarımın bana bu görevi layık görmeleri halinde, mesaimin tamamını oda faaliyetlerine ayırarak, mesleki tecrübelerimden arkamızdan gelen genç meslektaşlarımızın da istifade etmeleri için gayret göstereceğim.

Yönetim olarak meslektaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olacağız. Karşılaşacakları her türlü sorunda yanlarında bulunacağız. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içinde çalışan, daima çözüm odaklı bir yönetim sergileyeceğiz.

Her geçen gün değişen meslek mevzuatı ve gelişen teknolojik altyapılar özelinde odamız bünyesinde verilen eğitimlere ağırlık vereceğiz.

İlimizde bulunan ve halihazırda odamız üyesi olan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi mensubu kıymetli hocalarımızın oda kurullarında görev almaları konusunda gereken hassasiyeti gösterip, üniversite camiasından oda mensuplarımızın istifade etmelerini sağlayacağız.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Odamızın hem Bilecik genelinde hem de ülkemiz çapında en etkin meslek odalarından biri olması için gayret göstereceğiz. Seçimin Bilecik’e ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyor, tüm meslektaşlarımı 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek 23. Olağan Genel Kurulumuza katılmaya davet ediyorum.

Bilecik SMMO Başkanı Süleyman Kıral’ın yeniden aday olmayacağı, diğer başkan adayının ise Bozüyük’ten Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mustafa Öztürk olduğu öğrenildi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.