Dakikalarca Soğuk Betonda Yattı

Dakikalarca Soğuk Betonda Yattı
03.12.2019
342
A+
A-

Dakikalarca Soğuk Betonda Yattı. Bilecik’te fenalaşarak bayılan ve dakikalarca soğuk zeminde yatan vatandaş, Jandarmanın dikkati sayesinde hastaneye kaldırıldı.

Tevfikbey Caddesinde kaldırımda yürüyen vatandaş bir anda fenalaştı ve bayıldı. Dakikalarca yerde yatan vatandaşı yoldan geçmekte olan Jandarma erleri fark etti ve yerde yatan vatandaşın yanına gitti. Yerde hareketsiz halde buldukları vatandaşı çevre esnafından temin ettikleri sandalyeye alan erler, yaşlı adamı kendine getirdi. Diğer taraftan sağlık ekiplerine haber verildi.

Olay yerine sevk edilen 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından fenalaşan yaşlı adam Bilecik Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Vatandaşın neden fenalık geçirdiği, kronik bir hastalığının olup olmadığı bilinmemekle birlikte sağlık durumunun Bilecik Devlet Hastanesinde yapılacak incelemenin ardından netleşeceği öğrenildi.

Bilecik’in en işlek caddesi olan Tevfikbey’de dakikalarca yatan birinin fark edilmemesi bu kadar mı duyarsızlaştık yorumlarına neden oldu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.