Bozüyük’ten Kısa Kısa

Bozüyük’ten Kısa Kısa
14.06.2019
335
A+
A-

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu karne alana tüm öğrencileri tebrik ederek güzel bir tatil geçirmelerini temenni etti.

Bakkalcıoğlu, karne alan öğrencilerimizi tebrik ederek, tatilde  spor yapmalarını ve kitap okuyarak tatilin keyfini çıkarmalarını diledi.

Bakkalcıoğlu YKS Sınavına Girecek Öğrencilere de Başarılar Diledi

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, bir mesaj yayımlayarak  Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Bakkalcıoğlu mesajında, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) gençlerin gelecekte hedefledikleri mesleğe ulaşması açısından büyük önem arz ettiğini belirterek “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandığı Yükseköğretim Kurumları Sınavı, hayatlarındaki en önemli dönüm noktalarından biridir. En büyük dileğimiz; kaliteli ve her anlamda donanımlı bir üniversite okumak için sınavlara sıkı bir şekilde hazırlanan ve aynı zamanda motivasyonunu yüksek tutmaya çalışan değerli öğrencilerimizin, emeklerinin karşılığını alabilmeleri ve yıllardır edindikleri bilgi ve birikimlerini sınava yansıtarak başarılı olmalarıdır. Sevgi ve saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak yol aldığınız şu günlerde heyecanınızı yürekten paylaşıyor, her şeyin gönlünüzce ve güzel olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Başkan Yardımcısı Şahinoğlu Yıl Sonu Etkinliklerine Katıldı

Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Şeyh Edebali Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve  Halk Eğitim Merkezi Mezuniyet ve yıl sonu programlarına katıldı.

Şahinoğlu ilk olarak Şeyh Edebali Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin mezuniyet programına katıldı.

Mezun olan öğrencilere diplomaları öğretmenleri tarafından verilirken, dereceye giren öğrencilere plaketlerini protokol üyeleri takdim etti.

Okul kütüğüne ismini çakması ile devam eden programın sonunda Başkan Yardımcısı Şahinoğlu öğrencilere bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Ardından Halk Eğitim Merkezi tarafından Metristepe Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa katılan Şahinoğlu, müzik branşında eğitim alan kursiyerlerin konser programına katıldı.

Çeşitli müzik branşlarında yeteneklerini sergileyen kursiyerler konser sonunda salondakiler tarafından uzun süre alkışlandı.

Program sonunda Bozüyüklü sevilen şarkıcı Yunus Emre Sert salondakilere müzik ziyafeti yaşattı.

 

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.