Bozüyük’te Yıl Sonu Sergisi Törenle Açıldı

Bozüyük’te Yıl Sonu Sergisi Törenle Açıldı
12.06.2019
306
A+
A-

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Halk Eğitim Merkezi tarafından 2018-2019 eğitim öğretim yılında açılan kursların, “Yıl Sonu Sergisi” açılış törenine katıldı.

Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen açılış töreninde konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Levent Susam yıl içerisinde düzenlenen kurslar hakkında bilgi verdi.

Programda kurum öğretmenlerinin hazırladığı müzik dinletisi ve Halk Eğitim Merkezi’nde aldığı eğitimler ile hayatları değişen kursiyerlerin anlatıldığı video ilgi ile izlendi.

Daha sonra İnönü işi kursunda öğretmenler ve kursiyerler tarafından bin bir emekle hazırlanan kıyafetlerden oluşan defile sergilenirken defile büyük beğeni kazandı.

Yıl boyunca açılan okuma yazma kurslarına devam ederek başarılı olan kursiyerlere belgeleri Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu tarafından, Avrupa düzeyinde başarı elde eden sporculara ise belgeleri Kaymakam Hasan Yaman tarafından takdim edildi.

Programın devamında protokol üyeleri tarafından sergi açılışı gerçekleştirildi.

Kaymakam Yaman, Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler sergiyi gezerek kurs öğretmenlerinden bilgi aldı.

El emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisinin 3 gün boyunca ziyaret edilebileceği öğrenildi.

Açılış törenine, Kaymakam Hasan Yaman, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Serkan Aktay, Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya, TSO Başkanı Buğra Levent, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Levent Susam, kursiyerler ve davetliler katıldı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.