Bilecik’ten Kısa Kısa

Bilecik’ten Kısa Kısa
18.05.2020
433
A+
A-

Bilecik’ten Kısa Kısa. Piknik masaları gölete atıldı. Narkotik Şube uyuşturucu madde ele geçirdi. Osmaneli Belediyesi cuma günleri kurulan pazarın Mayıs Ayı sonuna kadar kurulmayacağını duyurdu

Bilecik Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerince biri şüphe üzerine bir diğeri şok uygulamada durdurulan 2 araçta uyuşturucu madde ele geçirildi. Beşiktaş Mahallesinde şüphe üzerine durdurulan araçta  2,80 gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi yine Beşiktaş Mahallesi Çakırpınar yolu üzerinde yapılan şok uygulamada 2,23 gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıslar hakkında ”Kullanmak için Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan işlem yapıldı.

Bilecik’in Pazaryeri İlçesinde bulunan Bozcaarmut Göletine 4 piknik masası atıldı. Pazaryeri İlçesinde bulunan Bozcaarmut Göletine kimliği belirsiz kişiler tarafından vatandaşların kullanımı için gölet etrafına konumlandırılan 4 piknik masası atıldı. Pazaryeri Bozcaarmut Göleti ziyaretlerinde vatandaşların objektiflerine yansıyan bu görüntü için biz söyleyecek bir şey bulamadık, bir sonraki ziyaretinde yere oturmak zorunda olduğunda aklınıza gelir inşallah. Geçtiğimiz günlerde de tinercilerin çıkarmış olabileceği iddialarıyla kamelyanın üzerine çıkarılan piknik masası haberini geçmiş, haberler üzerine Bilecik Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin sık sık Kırklar Tepesinde devriye gezdiklerini okuyucularımız tarafından haber verilmişti ama nereye kadar herkesin başına birini dikemezsiniz ki.

Bilecik’in Bozüyük İlçesinde tartışmalara konu olan caminin yapımı tamamlandı. Geçtiğimiz aylarda önünde bulunan reklam panoları, alt katına dükkanların yapılacağı söylentileri sebebiyle kamuoyunda tartışma konusu olan Bozüyük Hal Caminin inşaatı tamamlandı. Vakıflar Genel Müdürlüğü Bursa Vakıflar Bölge Müdürlüğü Sanat Eserleri Yapı İşleri Şube Müdürü Haluk Yıldız sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla Bozüyük Hal Camii inşaatının tamamlandığını duyurdu.

Bilecik’in Osmaneli İlçesinde pazar kurulmayacak. Bilecik’in Osmaneli İlçesinde koronavirüs salgını nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararları gereği vatandaşlara çeşitli kısıtlamalar getirilmişti. Bir kısıtlamada pazarlara geldi. Bayram öncesi pazarlarda oluşabilecek kalabalığın önüne geçmek adına Osmaneli Belediye Başkanlığından cuma günleri kurulan pazarın mayıs ayı sonuna kadar kurulmayacağı ancak kapalı pazarda belediyenin kontrolünde Osmaneli esnafının ürünlerinin satılabileceği ve her gün açık olacağı duyuruldu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.