Bilecik’te Ücretsiz Online Kurslar Başlıyor

Bilecik’te Ücretsiz Online Kurslar Başlıyor
03.05.2020
277
A+
A-

Bilecik’te Ücretsiz Online Kurslar Başlıyor. Bilecik’te Online Kurslar Başlıyor. Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Online Kursları Başlıyor. Bilecik’te ücretsiz online kurslar ne zaman başlıyor?

Ülkemizde yaşanan pandemi dolayısıyla evden çıkmalarına kısıtlama getirilen vatandaşlar için Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Pilates, Ev Hali Spor, Fitness, Spor Psikolojisi kategorilerinde tamamen ücretsiz online kurslar başlıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında evden çıkmaları kendi sağlıkları açısından tehlike oluşturan vatandaşların evlerinde hareketsiz kalmamaları için uzmanlar eşliğinde online spor kurları düzenlendi. Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü önderliğinde düzenlenen kurslar 4 Mayıs Pazartesi günü başlayacak.

Antrenörler Derya Kutluçakır, Mustafa Torun, Fatih Savak ve Psşkolog Yasemin Tekin eşliğinde ev tarzı spor, fitness ve pilates kategorilerinde online gerçekleştirilecek kursların haricinde psikolojik danışma hizmeti de verilecek. Kurslara katılım tamamen ücretsiz olup, tek yapılması gerekenin youtube kanallarına üye olmak olduğu bildirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm Türkiye’de online fiziksel aktivite kursları planlandı. Bu doğrultuda Bilecik’te kurslar şu şekilde;

Pazartesi 15.00 Derya Kutluçakır ile Pilates

Salı 15.00 Mustafa Torun ile Ev Hali Spor

Perşembe 15.00 Fatih Savak ile Fitness

Cuma 15.00 Spor Psk. Yasemin Tekin ile Psikolojik Danışma

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.