Bilecik’te Koronavirüs Vaka Sayısı Kaç Oldu

Bilecik’te Koronavirüs Vaka Sayısı Kaç Oldu
24.04.2020
381
A+
A-

Bilecik’te Koronavirüs Vaka Sayısı Kaç Oldu? Bilecik’te Test Sayısı Arttıkça Vaka Sayısı da Artıyor. Bilecik’te koronavirüs son veriler neler?

Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgınıyla mücadelemiz topyekun devam ediyorken alınan tedbirlere riayet edilmesi konusunda sürekli ilgili kurumlar tarafından uyarılmamıza rağmen Bilecik ve İlçe halkında sebepsiz bir rahatlık gözlemlenirken, her gün şu kadar kişi hayatını kaybetti haberleri, dile kolay geliyor sanırım, ölüm bize gelmeden salgının ciddiyetine varalım ve tedbirlere harfiyen uyalım lütfen.

Bugün ülke genelinde yüzün üzerinde vatandaşımız hayatını kaybetti, dün keza öyle dehşet verici bir tablo var karşımızda ve bizler yine aynı umursamazlıkla konuya yaklaşıyoruz, güneşi gören sokağa çıkmaya çalışıyor, sosyal mesafe diye bir şey yok zaten, gün geçtikçe konu sanki iyiden iyiye önemini yitiriyor. Umalım da bir an önce şu aşı çalışmaları sonuç versin ve şu hastalıktan kurtulalım, çünkü bizim canımız yanmadan biz koronavirüsle aramıza mesafe koymayı başaramayacağız.

Sağlık Bakanlığı haricinde biliyorsunuz koronavirüsle ilgili hiç bir kurum, kuruluşun bilgi verme yetkisi yok, ancak biz ulaşabildiğimiz vaka sayılarını açıklayalım, edindiğimiz bilgiler kapsamında Bilecik ve İlçelerindeki toplam koronavirüs vaka sayımız 290 ların üzerinde, bir kısmının pandemi hastanesine dönüştürülen Kredi Yurtlar Kurumunda tedavisi devam ederken, durumu ağır olan vakaların yoğun bakım servislerine kaldırıldığı bilgisine ulaşıldı.

Verdiğimiz rakamların resmi olmadığını ayrıca belirtmek isteriz, önleminizi alın, sizin bağışıklık sisteminiz belki bu virüsle savaşmayı başarabilir ancak bu virüsü taşıyamayacak kronik hastalığı yada yaşlı olup hayatı riskte olan yüzlerce vatandaşımız var.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.