Bilecik’te Kazada Yanan Genç Hava Ambulansı İle Nakledildi

Bilecik’te Kazada Yanan Genç Hava Ambulansı İle Nakledildi
26.07.2019
563
A+
A-

Bilecik’te kazada yanan genç hava ambulansı ile nakledildi. Bilecik’in Osmaneli ilçesi Selimiye Köyü kavşağında meydana gelen trafik kazasında bariyerlere çarpan otomobilin alev alması sonucu yanık ve ayak yaralanması ampütasyon tedavisi olması gereken genç için hava ambulansı istendi.

Osmaneli de seyir halindeki otomobilin bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen trafik kazası ve ardından başayan yangında yaralanan ve Bilecik Devlet Hastanesine getirilen yaralı genç hasta Taha Mirsad Tekinkaya (18) için Bilecik Sağlık Müdürlüğü ve Bilecik Devlet Hastanesi tarafından hava ambulansı talebinde bulundu.

18.37 sularında Bilecik Devlet Hastanesinden ambulans ile polis evi helikopter sahasına taşınan yaralı hasta buradan hava ambulansına sevk edildi.

Yaralı hasta yanık ve ayak yaralanması (ampütasyon) tedavisi için İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda hava ambulansı ile nakledildi.

Bilecik Belediyesi itfaiye ekipleri helikopter pistinde hazır bulunurken polis geniş güvenlik tedbiri alarak basın mensuplarını dahi helikopter pistine almadı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.