Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile İşbirliği

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile İşbirliği
16.02.2022
130
A+
A-

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile İşbirliği. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Meral ve Prof. Dr. Bahadır Sayıncı Belediye başkanı Münür Şahin’i ziyaret etti. Her konuda birlikte projeler geliştiren Osmaneli Belediyesi ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarım alanında da işbirliğini arttırıyor.

Tarımda Bilecik ilinin Antalya’sı olarak nitelendirilen ilçemiz, Bilecik ilinde en fazla tarımın yapıldığı,tarımda en fazla nüfusun çalıştığı ve köylerinde en fazla nüfusun yaşadığı bir tarım kenti.

Osmaneli Belediye Başkanı Şahin’i ziyaret Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi dekanı ile 2022 yılında yapılacak işbirlikleri değerlendirildi. Ziyarette ilçemizi başta konaklar olmak üzere tarihi mekanlar da incelendi.

Başkan Münür Şahin bugünkü ziyaretleri için, Bilecik Şeyh Edebali üniversitesi Ziraat ve Doğa bilimleri fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Meral ve Prof. Dr. Bahadır Sayıncı’ya teşekkür etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.