Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm Projesi

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm Projesi
06.05.2020
312
A+
A-

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm Projesi. Bilecik’te birinci, ikinci ve üçüncüye altın ödüllü yarışma katılımcılarını bekliyor.

Bilecik’te İl Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm Projesi kapsamında hazırlanan logo, slogan ve poster yarışmasında dereceye giren öğrenciler altın ile ödüllendirilecek. Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü ”Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm”projesi logo, slogan ve poster yarışmaları duyurusunu yayınladı. Uluslararası bir proje olan Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm (Innovation And Transformation In Education) projesi Erasmus + Programı 2019 Yılı Teklif Çağrısı Ana Eylem 2 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklık Faaliyetleri kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı ve Avrupa Komisyonu tarafından ortaklaşa finanse edilmekte olan Türkiye, İtalya, Letonya ve Polonya’dan eğitim otoriteleri ve üniversitelerin ortak yer aldığı projenin koordinatörlüğünü Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapıyor.

Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm Projesi ile öğrencilerin modern toplumun gereksinimlerine göre hazırlanmaları, yenilik ve dönüşümü teşvik etmek, eğitim sistemini yaşamakta olduğumuz endüstri devrimi ile uyumlu hale getirmek, eğitim öğretim hizmetlerinin niteliğini ve verimliliğini artırmak amaçlanıyor. Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türkiye, İtalya, Letonya ve Polonya’da bulunan proje ortaklarına bağlı ortaokullarda öğrenim gören 12-15 yaş aralığındaki ortaokul öğrencilerini 28 Nisan-08 Mayıs 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan ödüllü logo, slogan ve poster yarışmasına katılmaya davet ediyor.

Altın Ödüllü Yarışma
a) 1. Aşamada her bir yarışma kategorisinde:
1.olan eserlerin başvuru sahipleri katılım sertifikası ve 1’er çeyrek altın,
2.olan eserlerin başvuru sahipleri katılım sertifikası ve 1’er gram altın,
3.olan eserlerin başvuru sahipleri katılım sertifikası ve 0,5’er gram altın, ile ödüllendirilecektir.
b) 2. Aşamada her bir yarışma kategorisinde 1. olan eserlerin başvuru sahipleri 1’er tablet ile
ödüllendirilecektir. Yarışmalara başvuru yapan tüm başvuru sahiplerine katılım sertifikası verilecektir.
c) Seçilen eserlerin başvurusu ister bireysel olarak, isterse grup olarak yapılmış olsun sadece 1 ödül
verilecektir.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.