Bilecik Belediyesi Kamuoyu Bilgilendirmesi

Bilecik Belediyesi Kamuoyu Bilgilendirmesi
25.07.2020
291
A+
A-

Bilecik Belediyesinden Bilgilendirme. Projeler hakkında sürekli kamuoyununu bilgilendiren Bilecik Belediyesi mevcut belediye binasının yanında bulunan atıl alanda yapılacak çalışmalar hakkında açıklama yayınladı.

Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada şeffaf ve anlaşılır belediyecilik hizmetine dikkat çekilerek, şunlar kaydedildi:

“Belediye Başkanlığımız ve İl Müze Müdürlüğü işbirliğinde mevcut belediye binası yanındaki atıl alanda çalışma gerçekleştirilmektedir. Eskişehir Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü’ne sunulan ve onayı alınan proje doğrultusunda söz konusu alanda düzenleme ve peyzaj çalışması gerçekleştirilecektir. Belediyemize gelen vatandaşlarımızın otopark ihtiyacını karşılayacak proje kapsamında peyzaj çalışması yapılarak, tarihi saat kulesi ve belediye binası önünde şu ana kadar kullanılmayan alan vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuş olacak. Belediye Başkanlığı olarak gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz” denildi. Yeni çalışmalar hakkında sürekli kamuoyunu bilgilendiren Bilecik Belediyesi mevcut belediye binasının yanındaki atıl alanda yapılacak çalışmalar hakkında açıklama yayınladı. Bilecik Belediyesi tarafından belediye binası yanında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirici açıklama yapıldı.

Su Tankeri Hediye Edildi. İlimizde faaliyet gösteren Küçük Sanayi Sitesi Esnafı tarafından Bilecik Belediyesine su tankeri hediye edildi.

Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Başkan Şahin, site esnafına su tankeri hediyesi için teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bilecik Belediyesi olarak ilimizdeki sivil toplum kuruluşları, dernek yöneticileri, esnaf ile samimi ve paylaşımcı bir tutum içinde olduklarını kaydeden Başkan Şahin,

“İlimiz ekonomik yaşantısına büyük katkılar sunan küçük sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek, talep ve görüşlerini dinledik. Bilecik Belediyesi olarak her zaman hem esnafımız hem de vatandaşımızın yararına çalışmalar gerçekleştirmek adına ilimizdeki her kesimden insanımız ve yöneticilerimizle karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Site sakinleri de Vatandaşlarımıza hizmette bizim de küçük bir katkımız olsun dediler ve su tankeri armağan etmek istediklerini dile getirdi biz de büyük bir memnuniyetle karşıladık.”

Sanayi Sitesi esnafını gezen Başkan Şahin ve beraberindekiler esnafla çay içerek, sohbet etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.