Bilecik Belediyesi Barınaktaki Isınma Sorununu Çözdü

Bilecik Belediyesi Barınaktaki Isınma Sorununu Çözdü
03.03.2020
278
A+
A-

Bilecik Belediyesi Barınaktaki Isınma Sorununu Çözdü. Artık Can Dostlarımız Üşümeyecek. Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezindeki canlar için kurulan ısıtıcılar ile kış mevsiminde de rahat mekanlarda yaşamlarını sürdürecek.

Bir çok sokak canının tedavisini üstlenen ve barındıran Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde soğuklar dolayısıyla yaşanan yavru ölümlerine çözüm getirildi. Her bir barınağa yapılan ısıtıcılar sayesinde ısınmaları sağlanacak. Başta birçok sokak hayvanı olmak üzere yaban hayvanlarına yönelik birbirinden güzel hizmetlerin verildiği Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri, gerçekleştirdiği çalışmayla hayvan severlerin takdirini topladı.

Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, “Müdürlük olarak can dostlarımızı yaz mevsiminin olumsuzluklarına karşı koruduğumuz gibi kışın da onların üşümemeleri için yeni bir çalışmaya imza attık. Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki bütün kulübelerimize yerleştirdiğimiz sistem ile can dostlarımıza hem ışık hem de ısı kaynağı olacak bir ortama kavuştu. Başta doğum yapan anne köpek ve kediler ile küçük can dostlarımız için bu sistem çok güzel ve ekonomik oldu. Birçok alanda tedavilerini yaptığımız sokak hayvanlarını böylece üşütmeden misafir etmiş oluyoruz” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.