Bilecik Barınağı Tam Not Aldı

Bilecik Barınağı Tam Not Aldı
03.03.2021
224
A+
A-

Bilecik Barınağı Tam Not Aldı. Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Eskişehir Bilecik Veteriner Odası Başkanı Mehmet Kızılinler, Bilecik’te sokak hayvanlarına çok iyi hizmet verildiğini belirterek, barınağı övgü dolu sözlerle anlattı.

Veteriner Odası Başkanı Kızılinler, belirli bir takvim dahilinde çevre il ve ilçelerdeki barınak ve tedavi merkezlerini ziyaret ettiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Bugün de Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret ettik. Buradaki merkezimizi oldukça beğendik. Hem fiziki ortamı hem verilen hizmeti hem de hayvanların durumunu çok beğendik. Ayrıca sahip olunan ekipman ve teknik destek yanı sıra belediyenin yaptığı katkılar çok güzel. Burada çok başarılı bir veteriner hekimimiz de var. Yaklaşık 10 yıldır güzel hizmetler veriyor. Çok önemli bir yer burası. Çünkü bu tür yerler hep fazla hizmetin verildiği yerler hem de çok anlamda eleştirinin alınabileceği bir yer. Bu anlamda Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinin ülkemizdeki örnek sayılabilecek tesisler arasında yer aldığını söyleyebilirim. Arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı da Belediye Başkanı Semih Şahin’in sokak hayvanları tedavi ve rehabilitasyon merkezine gerekli katkıları sunduğunu belirterek, “Sağ olsun Belediye Başkanımız bu konuda bizlerin her zaman yanında yer alıyor. Buradaki can dostlarımıza en iyi hizmeti vermek için gerekli malzeme tedariki başta olmak üzere birçok konuda bizleri yalnız bırakmıyor. Onun için kendisine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuklarına ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Avcı, merkezdeki bölüm ve alanları gezdirerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.