Başak Duman Kazandığı Madalyayı Türk Kadınlarına Armağan Etti

Başak Duman Kazandığı Madalyayı Türk Kadınlarına Armağan Etti
02.03.2022
121
A+
A-

Güreşte Türkiye Şampiyonu Olan Başak Duman Kazandığı Madalyayı Türk Kadınlarına Armağan Etti. Bilecik’in güreş branşındaki gururu Başak Duman Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Okul Sporları Türkiye Şampiyonası Güreş Gençler A Klasmanı 53 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu Başak Duman, Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret ederek şampiyonluk sevincini paylaştı. Bilecik ilinin güreş branşında altın madalya kazanan ilk kadın sporcusu olan Başak Duman, Başkan Bakkalcıoğlu’na şampiyona ve bundan sonra yapmak istedikleri hakkında bilgi verdi.

Bozüyük Belediye Spor Kulübü güreşçisi Başak Duman ayrıca kazandığı 1.lik ve altın madalyayı, yaklaşan Dünya Kadınlar Günü sebebiyle başta annesi olmak üzere tüm Türk kadınlarına armağan ettiğini söyledi.

Başarılı sporcuyu tebrik eden Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’da “Altın madalyayı Bozüyük’e getiren sporcumuz Başak kızımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Bozüyük halkı yanı sıra Türk kadını adına bu büyük bir gururdur. Spora, sporcuya ve Türk kadınına destek vermeye devam edeceğiz.”dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Bakkalcıoğlu şampiyon güreşçi Başak Duman’ı çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.