Pazaryeri’nde Kurbanlık Koç Sonu Oldu

Pazaryeri’nde Kurbanlık Koç Sonu Oldu. Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde kurban için aldığı koçun kafa darbelerine maruz kalan yaşlı adam hayatını kaybetti.

Alınan bilgilere göre; Bilecik’in Pazaryeri İlçesi Küçükelmalı Köyünde Himmet Kocabaş (76) merada koyunlarını otlatırken Koç’un kafa atması sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay; koyunların ekili alanlara girdiğini gören bir vatandaş Kocabaş’ın beraber hayvan baktığı Mustafa Konur’u arayarak sürünün başında kimse yok diye haber vermesi üzerine tarlada çalışmakta olan Konur, Kocabaş’ı aramaya çıktı. Merada arkadaşını yerde yatar ve başında Koçun beklediğini ve hareketsiz halde yattığını gören Mustafa Konur tarafından 112 Acil Çağrı ekipleri arandı. Küçükelmalı Köy Muhtarı Yaşar Rehber’de Jandarmayı arayarak olayı haber verdi.

Olay yerine intikal eden ekiplerin kontrolünde Himmet Kocabaş’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma Olay yeri ekiplerinin ve Cumhuriyet Savcısı’nın olay yeri incelemelerinin ardından Himmet Kocabaş’ın cansız bedeni Bozüyük Devlet Hastanesine ön otopsi incelemesi için götürüldü.

Jandarmanın olay ile ilgili tahkikatı sürüyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle