Osmaneli Belediyesi Yüzme Havuzu Sezonu Açtı

Osmaneli Belediyesi yüzme havuzu tüm Bilecik halkına hizmet vermeye başladı.

Hijyen ve güvenlik açısından tam donanımlı yüzme havuzu yine büyük ilgi görecek

Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri erkeklere, Cumartesi ve çarşamba günleri kadınlara hizmet verecek Osmaneli Belediyesi Yüzme Havuzu sezon açılışını yaptı. Osmaneli Belediyesinden yapılan açıklamada, havuz günlerinde özellikle kadınlardan gelecek önerilere göre değişim yapılabileceği belirtilirken, gerekli bakım ve temizlik işlerinin tamamlanmasının ardından Osmaneli Belediyesi Yüzme Havuzunun hijyen ve güvenliği ile vatandaşlardan büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Başka Şahin Müjdeli Haberi Verdi

‘Ağustos’ta hizmete girecek’

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada; “Yeni havuzumuz devreye girinceye kadar erkek ve kadınlar için halkımızdan gelecek öneriler dikkate alınacaktır. Ağustos başında İçmeler Tesislerimizdeki havuz hizmete girecek. İçmelere belediyemizce günde en az dört sefer servis hizmeti yapılacak. Ayrıca önümüzdeki yıl sadece kadınlara hizmet veren yeni bir havuz daha hizmete alınacaktır. Kapalı yüzme havuzumuz ise 2021 yılında hizmete girecek. Kısa sürede Osmaneli’de oluşturduğumuz büyük parklarda sosyal yaşam alanları içinde yüzme havuzlarının da yer almasını sağlayacağız. Bilecik ilinin Antalya’sı olarak anılan ilçemiz yüzme havuzları ile ilçe halkımızın ve çevre halkımızın yoğun ilgisini sağlayacak konuma gelecektir.” dedi.

Osmaneli Belediyesi Havuz ücreti 18 yaşı ve altı için kişi başı 5 TL, 19 yaş ve üzeri tek kişi ücreti 10 tl olarak belirlendi. Yapılan açıklamada fiyatların sadece işletim ve ilaç giderlerini karşılamaya yönelik olduğu bildirildi.

 

Yorumlar (0)
Yorum Ekle