Ahşap Evde Yangın

Ahşap Evde Yangın
07.04.2020
340
A+
A-

Ahşap Evde Yangın. Türkmen Köyünde Ahşap Evde Yangın. Bilecik’in Gölpazarı İlçesine bağlı Türkmen Köyündeki iki katlı ahşap evde yangın çıktı.

Bilecik’in Gölpazarı İlçesine bağlı Türkmen Köyünde Hüseyin Gökkaya’ya ait olduğu öğrenilen 2 katlı ahşap evde henüz nedeni bilinmeyen yangın çıktı.

Yangın ihbarının ardından bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Hızla olay mahalline ulaşan ekiplerin yoğun çabası sonucu alevler kontrol altındı ve söndürüldü. Yapılan soğutma çalışmalarının ardından ekipler normale dönü.

Başkan Hayri Suer bizzat çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkanı ”Akşam Saatlerinde Türkmen Köyümüzde Çıkan Yangın itfaiye ekiplerimizin hızlı müdahalesi ile kontrol altına alınarak söndürüldü. Çok şükür evi yanan Hüseyin Gökkaya amcamızın sağlık durumu iyi. İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Mustafa ÖZKAN ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızla köylülerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim görünür görünmez her türlü kaza ve beladan muhafaza eylesin.” ifadelerinde bulundu.

Gölpazarı ve Yenipazar Belediyelerine bağlı İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında her hangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmazken yangının çıktığı ev kullanılamaz hale geldi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.