2313 Sayılı Kanuna Muhalefetten 2 Kişi Tutuklandı

2313 Sayılı Kanuna Muhalefetten 2 Kişi Tutuklandı
23.11.2019
373
A+
A-

2313 Sayılı Kanuna Muhalefetten 2 Kişi Tutuklandı. Bilecik’te 2313 Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanuna Muhalefet, Uyuşturucu Madde Ticareti yapmak suçlarından mahkemeye çıkarılan 2 şahıs tutuklandı.

Bilecik genelinde Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Bozüyük Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıs ve organizasyonlara karşı yapılan çalışmalarda iki ayrı ikamette 45,44 gram Esrar, 7 Kök Kenevir, 1 adet Hassas Terazi ele geçirildi.

Uyuşturucu ele geçirilen İkametlerde bulunan 4 şahıstan M. A. ve F. I. isimli şahıslar hakkında “Kullanmak için Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek ve Bulundurmak” suçundan yasal işlem yapılarak, Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğünden salıverildi. Diğer 2 şahıs İ. İ. ve M. İ. ise gözaltına alınarak haklarında “Uyuşturucu Madde Ticareti yapmak ve 2313 Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanuna Muhalefet” suçlarından adliyeye sevk edildi.

Emniyetteki sorgularının ardından işlemleri tamamlanan İ. İ. ve M. İ. isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.